Цена 1 часа рабочей силы, как правило снижается.

Солонянська виправна колонія (№21)

Материал из m-17.info

(Различия между версиями)
Перейти к: навигация, поиск
Строка 28: Строка 28:
На даний час начальник Григорчук Ігор Митрофанович.
На даний час начальник Григорчук Ігор Митрофанович.
 +
 +
* [[Солонянський навчальний центр № 21]]

Версия 22:01, 19 марта 2010

Солонянська виправна колонія (№21)

52406 с. Аполонівка Солонянського району Дніпропетровської області, тел. (056) 162-18-02

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ у Постанові від 31 серпня 2000 р. N 1367 звільнив від сплати податку за землю до бюджету за 2000 рік. Розмір земельної ділянки - 100.6 гектарів.

Колонія розташована в селі Аполонівка Солонянського району Дніпропетровської області. До Великої Вітчизняної війни на її тери­торії була розташована дитяча трудова колонія для неповнолітніх та дітей-сиріт. У роки війни дітей евакуювали, а на території колонії було розміщено госпіталь, спочатку для поранених радянських солдатів при відступі наших військ, а потім - німецький.

Після війни було відновлено статус дитячої трудової колонії для не­повнолітніх та дітей-сиріт. На базі колонії готували спеціалістів по про­фесіям сільськогосподарського профілю: водіїв, трактористів, комбай­нерів тощо. За установою були закріплені землі для ведення сільського господарства.

До 1961 р. проблему дитячої безпритульності було подолано, дітей на території колонії було все менше і менше. У1961 р. згідно з спільним рішенням Ради Міністрів та МВС СРСР на базі дитячої трудової колонії для неповнолітніх та дітей-сиріт була створена Солонянська виправ­но-трудова колонія загального виду режиму. Засуджені, які утримува­лись в колонії, в основному займались сільськогосподарським вироб­ництвом. З цього часу починає розвиватись промислове виробництво і будуються цехи. З 1964 р. освоєно виробництво сіялки для розкидування добрив.

Колонія швидкими темпами розвивається, до 1972 р. створена промислова база, проведено благоустрій території. Для працівників установи збудовано житлові будинки. У 1972 р. колонія загального ре­жиму була розформована і на її базі була створена колонія з суворим режимом утримання. Збільшився ліміт наповнення. Виробництво ко­лонії перейшло повністю на виготовлення промислової продукції.

У 90-х роках після розпаду СРСР намітився спад виробництва через порушення кооперації з заводами, припинився випуск сільськогоспо­дарських машин, а через відсутність металу припинено випуск деяких видів продукції. Керівництву колонії довелося шукати замовлення, впроваджувати нові види продукції.

На сьогоднішній день установа має свою власну розвинуту про­мислову базу, підприємство установи виготовляє в широкому асорти­менті продукцію для шахт"Павлоградвугілля".

На даний момент Солонянська виправна колонія виконує функції виправної колонії середнього рівня безпеки для осіб, які раніше від­бували покарання у виді позбавлення волі. У липні 2004 р. в установі створено дільницю посиленого контролю,

В установі організовано загальноосвітнє навчання засуджених в заочному навчально-консультаційному пункті. Для засуджених, які не мають робітничих професій, організовано курси професійно-тех­нічного навчання на виробництві установи, де засуджені здобувають професії електрогазозварювальника, токаря та муляра-штукатура.

З травня 2003 р. в установі функціонує Храм Святого Великомуче­ника Георгія Побєдоносця.

У різні роки установу очолювали:

О. І. Мічкань, С. Ю. Осінський, А. В. Швидкий, І. Б. Харітонов, В. Є. Квачов, М. О. Скоропад, Ю. І. Гончаренко.

На даний час начальник Григорчук Ігор Митрофанович.

Личные инструменты