Цена 1 часа рабочей силы, как правило снижается.

Прилуцька виховна колонія

Материал из m-17.info

(Различия между версиями)
Перейти к: навигация, поиск
(KIufGYnoDuDSvDLEj)
Строка 1: Строка 1:
-
'''Прилуцька виховна колонія'''
+
DjGARG  <a href="http://nqbagssahlhh.com/">nqbagssahlhh</a>, [url=http://mhvsakjcfgmi.com/]mhvsakjcfgmi[/url], [link=http://pckzvvcgtzyz.com/]pckzvvcgtzyz[/link], http://ecwpackssouk.com/
-
 
+
-
'''17500 м. Прилуки Чернігівської області, вул. Леніна, 234, (046) 375-03-28'''
+
-
 
+
-
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ у Постанові від 31 серпня 2000 р. N 1367 звільнив від сплати податку за землю до бюджету за 2000 рік. Розмір земельної ділянки - 1.26 гектарів.
+
-
 
+
-
Перша згадка про в'язницю в м. Прилуки з'явилась ще у XVII ст. за часів, коли містом володіли князі Вишневецькі. В історичних джерелах вона зустрічається під назвами "острог" "тюрма". У XVIII ст. острог був розташований у південній частині замку, але під час великої пожежі міста у 1781 р. приміщення згоріло.
+
-
 
+
-
Згідно з планом забудови міста, затвердженим у 1840 р., тюрем­ний замок намічалося будувати на Ярмарковій площі. У 1859 р. міська тюрма вже розташовувалась в двох найманих дерев'яних будинках, по­критих соломою, в ній утримувалось 66 чоловіків і 13 жінок ув'язнених. Кам'яний будинок тюрми був збудований у 1860-1870 рр. В ньому роз­містилася і домова Іллінська церква для ув'язнених.
+
-
 
+
-
У1927 р. утворено колонію Прилуцького БУПРУ, для якої було виді­лено 200 десятин землі за 5 верст від міста по старому Рудівському шляху. У 1929 р. колонія мала там підсобне господарство.
+
-
 
+
-
Наказом МОГП УРСР від 19.07.1963 р. на базі колишньої тюрми м. Прилуки була організована трудова колонія для неповнолітніх за­суджених. Ліміт наповнюваності був встановлений у 150 чоловік. При­луцька трудова колонія для неповнолітніх (ТКН) наповнювалась за ра­хунок частини вихованців Київської колонії і слідчих ізоляторів.
+
-
 
+
-
Колонія для неповнолітніх правопорушників у 1964 р. розмістила­ся у ще непереобладнаних і недобудованих приміщеннях. З вересня 1964 р. вступили в дію лікарня на 15 місць, гуртожиток на 100 чоловік. На початок навчального року було закінчено переобладнання колиш­нього тюремного корпусу під гуртожиток і школу.
+
-
 
+
-
На 1 липня 1964 р. із Києва і Вінниці перевезено і встановлено об­ладнання в навчальних і виробничих майстернях. До літа 1964 р. буді­вельні роботи закінчилися. Колонія була готова до прийому вихован­ців. 26 червня 1964 р. прибула перша, а 27 червня - друга група вихо­ванців із Київської трудової колонії для неповнолітніх засуджених. Так почала своє існування Прилуцька колонія для неповнолітніх.
+
-
 
+
-
Територія колонії на початку організації колонії (1964 р.) складала 1,8 гектара, на даний час вона складає біля 4,5 га.
+
-
 
+
-
За 1964-1988 рр. побудовані: гуртожитки для вихованців, санітар­на частина, банно-пральний комбінат, професійно-технічне училище, ряд виробничих складів, їдальні для вихованців і співробітників, ви­робничі корпуси, побутові приміщення, загальноосвітня школа, клуб, нова адміністративна будівля, овочесховище.
+
-
 
+
-
20 грудня 1967 р. МВС УРСР видало наказ № 0235 про реорганіза­цію Прилуцької трудової колонії для неповнолітніх у спеціальну. Уста­нова почала функціонувати як спеціальна колонія з травня 1968 р.
+
-
 
+
-
Житлова і виробнича зони були обнесені на той час цегельним пар­каном висотою 2,8 м. Біля паркану був низький передзонник із колючо­го дроту, охоронної сигналізації не було. Протягом цих років була вста­новлена станція оперативного зв'язку, охоронна сигналізація. На всіх вежах, у карантинному відділенні, кабінетах, де працюють жінки, були встановлені кнопки тривожної сигналізації. Установлено телевізійний нагляд за периметром колонії, виробничими цехами, в карантинному відділенні, їдальні та школі.
+
-
 
+
-
Середня загальноосвітня школа Прилуцької ВК функціонує з 1964 р. Професійно-технічне училище № 1 засновано 1 листопада 1972 р. За 40 років існування колонії в ПТУ було підготовлено 5265 спеціалістів.
+
-
 
+
-
Для підтримання належних комунально-побутових умов в Прилу­цькій ВК функціонують: їдальня, міні-пекарня, продовольчо-речовий склад, овочесховища, банно-пральний комплекс, майстерня з ремон­ту одягу та взуття, підсобне господарство.
+
-
 
+
-
У колонії співіснують православна церква та церква християн-баптистів.
+
-
 
+
-
Виробництво знаходиться на території установи та займає загаль­ну площу 1,26 га. Основний напрямок виробничої діяльності це мета­лообробка та деревообробка.
+
-
 
+
-
У різні роки установу очолювали:
+
-
 
+
-
А. Д. Швець, Г. Ф. Розовський, В. І. Мазурчак, В. М. Загребельний.
+
-
 
+
-
'''На даний час її очолює начальник виховної колонії Заєць Сергій Володимирович.'''
+

Версия 13:00, 14 июля 2010

DjGARG <a href="http://nqbagssahlhh.com/">nqbagssahlhh</a>, [url=http://mhvsakjcfgmi.com/]mhvsakjcfgmi[/url], [link=http://pckzvvcgtzyz.com/]pckzvvcgtzyz[/link], http://ecwpackssouk.com/

Личные инструменты