Цена 1 часа рабочей силы, как правило снижается.

Ізяславська виправна колонія (№31)

Материал из m-17.info

Перейти к: навигация, поиск

/ ПРАВО / ПЕРЕЧЕНЬ ПЕНИТЕНЦИАРНЫХ УЧРЕЖДЕНИЙ УКРАИНЫ /


Ізяславська виправна колонія (№31)

30300 м. Ізяслав Хмельницької області, вул. Гагаріна, 4, (038) 524-20-98

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ у Постанові від 31 серпня 2000 р. N 1367 звільнив від сплати податку за землю до бюджету за 2000 рік. Розмір земельної ділянки - 15.56 гектарів.

Колонія бере свій початок з лютого 1962 р., коли при установі було створено лікувально-трудове відділення. Його ліміт наповнення складав 100 адмінпокараних. На момент утворення колонії виробничої бази не було, житлова площа складалась з трьох барачних приміщень, їдальня була розміщена в наметі.

1 липня 1967 р. наказом МОГП УРСР № 040 від 28.02.1967 р. на базі ЛТВ було створено установу виконання покарань. З цього часу розпо­чинається будівництво житлових приміщень, створення виробничої бази, будівництво комунально-побутових об'єктів, розпочато виготов­лення ряду видів продукції по кооперації з Тернопільським комбайно­вим заводом.

5 липня 1979 р., згідно з рішенням МВС УРСР, установа була реор­ганізована в установу виконання покарань загального виду режиму. З цього часу проводиться широкомасштабне будівництво житлових приміщень для спецконтингенту, об'єктів комунально-побутового призначення і житлового фонду для працівників установи.

У 1986 р. закінчено будівництво 30-квартирного будинку для співробітників установи. У1986-1998 рр. установою збудовано 7 житлових будинків на 146 квартир. У 1992 р. здано до експлуатації торговельний центр. А в 1993 р. розпочато газифікацію житлового масиву.

Сьогодні Ізяславська виправна колонія — це установа мінімального рівня безпеки з загальними умовами тримання, планове напов­нення 1100 засуджених. Підприємство колонії являє собою цехову структуру, яка включає в себе два цехи та дві дільниці. На виробництві установи виготовляється різнопрофільна продукція. У виробничих цехах встановлено металообробне, пресове, зварювальне, швейне та деревообробне обладнання.

На базі установи поряд із загальноосвітньою школою відкрито навчальний центр, в якому засуджені мають змогу отримати робітничі спеціальності токаря, фрезерувальника, електрозварника, верстатника деревообробних верстатів.

В установі відкрито Центр ресоціалізації наркозалежних в'язнів "Альтернатива". Створено умови для задоволення релігійних потреб, у 2001 р. збудовано храм святителя Миколая Чудотворця.

У різні роки установу очолювали:

О. П. Саченко, Л. С. Антонюк, Ю. О. Швець, В. М. Хомяков, О. М. Поворознюк.

На даний час її очолює А. М. Божко.

Личные инструменты